komisja

Tegoroczna edycja festiwalu odbyła się on- line w dniach od  7- 15 czerwca.

Chociaż uczestnicy nie mogli wystąpić na scenie przed publicznością i nie byli oklaskiwani, to nie zawiedli i licznie wzięli udział w tej formie prezentacji.

Prezentacje występów w postaci przesłanych filmików oceniało jury w składzie:

MAGDALENA KURNYTA- laureatka wielu festiwali, specjalistka od spraw logopedii i wokalistyki estradowej, aktorka Teatru 13.

MARCIN ADAMEK – wieloletni lider zespołu DA STRYCH, tenor w chórze VERAICON, wokalista solowy.

TOMASZ BULZAK- zwycięzca SZANSY NA SUKCES OPOLE 2021 oraz ogólnopolskich festiwali wokalnych. Odtwórca roli Jezusa w rock- operze Jesus Christ Superstar.

JANUSZ PIERZCHAŁA – założyciel oraz wokalista zespołu POGWIZDANI . Pasjonat wokalistyki, miłośnik regionalizmu i tradycji góralskich.

PAWEŁ WYSOWSKI – trębacz, multiinstrumentalista. Laureat wielu festiwali muzycznych. Producent  muzyczny, realizator dźwięku, aranżer.

Wyłoniono zwycięzców:

KATEGORIA I – oddziały przedszkolne

GRAND PRIX festiwalu otrzymała Hanna Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie

I miejsce – Jagoda Rusnak   Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie

II miejsce – Karolina Bieniek   Samorządowe Przedszkole w Kamienicy

III miejsce – Wojciech Bujko   Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie

Wyróżnienie – Nikola Potoniec   Szkoła Podstawowa w Zalesiu

KATEGORIA II  – KLASY 1 – 3

I miejsce – Sabina Szczepaniak   Szkoła Podstawowa w Zalesiu

II miejsce – Aleksandra Wierzycka   Szkoła podstawowa w Zalesiu

III miejsce – Natalia Adamczyk   Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie

Wyróżnienie – Julita Rucińska   Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie

Wyróżnienie – Milena Rucińska   Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie

KATEGORIA III  – klasy 4 – 6

I miejsca nie przyznano

II miejsce – Jakub Hyrc   Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie

III miejsce – Zuzanna Opyd   Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie

III miejsce – Kinga Węglarz   Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie

III miejsce – Karolina Augustyn   Szkoła Podstawowa w Zasadnem

KATEGORIA IV – klasy 7 – 8

I miejsce – Joanna Rucińska   Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie

II miejsce – Zofia Opyd   Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy

III miejsce – Marlena Opyd   Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY i mamy nadzieję, że za rok będziemy was podziwiać występujących na scenie.

Główną osobą odpowiedzialną za organizację festiwalu z ramienia Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawie była Pani Renata Rusnak Wysowska.

Serdeczne podziękowania składamy również wszystkim naszym niezawodnym od lat sponsorom: Anna i Wacław Mikołajczyk – Apteka Kamienica; MK NSZZ „Solidarność”; Wójt Gminy Kamienica – dr Władysław Sadowski; Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury – Mieczysław Marek; Alicja Talar – Centrum Ubezpieczeń „Talar”; FPHU „Talar”