Dnia 25 kwietnia został rozstrzygnięty gminny konkurs plastyczny na plakat profilaktyczny „Narkotyki, alkohol? Nie! Wolę zdrowie!”. Konkurs był skierowany do uczniów klas IV – VIII z Gminy Kamienica, a organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie. Patronat objęła Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kamienicy, przez którą zostały ufundowane nagrody. Przy wręczaniu dyplomów i nagród obecna była pani pełnomocnik Zofia Kuchnia.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Aleksandra Rusnak SP nr 1 w Szczawie, Oliwia Piaskowy SP nr 1 w Kamienicy

II miejsce: Mateusz Gluza SP nr 1 w Szczawie, Anna Rusnak SP nr 1 w Szczawie

III miejsce: Daria Cepielik SP nr 1 w Kamienicy, Sebastian Kaliciński SP nr 1 w Szczawie

Wyróżnienie: Julia Groń SP nr 2 w Kamienicy, Dawid Babik SP nr 1 w Szczawie, Aneta Opyd SP w Zbludzy.

Zwycięzcom gratulujemy!