Zasady pracy w naszej szkole od 26 kwietnia br. w związku z powrotem uczniów klas I – III do nauki w systemie hybrydowym. Oddziały przedszkolne i klasy IV – VIII – bez zmian.

Do szkoły od poniedziałku do szkoły przychodzi codziennie 50% uczniów klas I – III

Każda klasa dzieli się na dwie grupy 1 i 2. Jedna grupa ma zajęcia w szkole, a druga zdalnie w domu. Zmiana grup przychodzących do szkoły następuje codziennie. Uczniowie z orzeczeniami przychodzą do szkoły codziennie.

W poniedziałek 26.04 przychodzą do szkoły uczniowie z grupy 1, we wtorek 27.04 przychodzą do szkoły uczniowie z grupy 2, w środę 28.04 przychodzą do szkoły uczniowie z grupy 1, w czwartek 29.04 przychodzą uczniowie z grupy 2 itd., aż do odwołania nauczania hybrydowego.

Klasa I – grupa 1 – uczniowie o numerach od 1 do 7.

Klasa I – grupa 2 – uczniowie o numerach od 8 do 14.

Klasa II – grupa 1 – uczniowie o numerach od 1 do 10.

Klasa II – grupa 2 – uczniowie o numerach od 11 do 18.

Klasa III – grupa 1 – uczniowie o numerach od 1 do 6.

Klasa III – grupa 2 – uczniowie o numerach od 7 do 12.

Uczniowie przychodzą do szkoły z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego. Zgodnie z zasadami obowiązującymi w czasie pandemii w naszej szkole.