🇺🇦🇺🇦♥️🇺🇦🇺🇦W związku ostatnimi wydarzeniami obywatele Ukrainy potrzebują naszej pomocy. ♥️🖤 Dlatego po raz kolejny uruchamiamy zbiórkę żywności i artykułów pierwszej potrzeby dla uchodźców z Ukrainy. 🇺🇦🇺🇦 Aktualnie potrzebne są:

🟢 koce wełniane, koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, grzebienie i szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych, głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki;

🟢żywność: woda, mleko modyfikowane, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, żywność o długim okresie przydatności do spożycia, żywność puszkowana, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, makarony, płatki, i płatki błyskawiczne,

🟢zapałki, baterie, zapalniczki, świece;

🟢 zestawy medyczne Prosimy, żeby ofiarowane rzeczy były NOWE lub w bardzo dobrym stanie.

Dary można zostawiać w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00🇺🇦🇺🇦

Zachęcamy do udziału w akcji Paweł Talar – dyrektor szkoły i Szkolne Koło Caritas