Gratulujemy wykonanego WYZWANIA/CHALLENGE z języka angielskiego. Wyzwanie polegało na przygotowaniu dialogu w parach oraz zaaranżowaniu scenki pokazującej odgrywanie rozmowy. Następnie należało nagrać dialog i przesłać nauczycielowi. Na wszystkich, którzy wykonali CHALLENGE czekały nagrody rzeczowe.

Uczniowie, którzy  wykonali wyzwanie:
klasa IV: Milena Rucińska, Magdalena Pawlik, Filip Mikołajczyk i Miłosz Błaszczyk
klasa V: Antonina Bulanda, Milena Cepielik, Jakub Dudyk, Jan Faron, Martyna Gluza, Oskar Goliński, Magdalena Kurzeja, Karolina Kusyk, Magdalena Michalska, Dawid Ruciński, Zofia Szlaga i Katarzyna Wojtas
klasa VI: Zuzanna Majchrzak, Magdalena Kapłaniak, Katarzyna Kruczek i Ewelina Rusnak
klasa VII: Małgorzata Zasadnia, Małgorzata Jurkowska, Magdalena Mikołajczyk i Weronika Kaim
klasa VIII: Kamila Syjud, Gabriela Wąchała, Martyna Faltyn i Liliana Faltyn

Filmiki pokazujące uczniów w swoich dialogach można zobaczyć na FACEBOOKu szkoły. Zapraszamy!