Dnia 04 grudnia 2021 roku uczennice z Sekcji Wolontariatu Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawie, Kamila Syjud, Magdalena Mikołajczyk, Faustyna Gromala wraz z opiekunem SU p. Renatą Zachara oraz przedstawicielami Rady Rodziców p. Natalią Mikołajczyk i p. Marią Gromala wzięli udział w charytatywnym kiermaszu świątecznym w Kamienicy gdzie sprzedawali wykonane i przekazane produkty reprezentując naszą szkołę. Ze sprzedanych produktów uzbierali kwotę 2026,28 zł, którą przekazały na pomoc Natalce Kurowskiej ze Zbludzy.

PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH ZA POMOC I ZAANGAŻOWANIE W ORGANIZACJĘ KIERMASZU NA RZECZ NATALKI: Renacie Zachara, Natalii Mikołajczyk, Marii Gromala, Kamili Syjud, Magdaleny Mikołajczyk, Faustyny Gromala, Magdaleny Bulanda, Joanny Kalicińskiej, Karoliny Królczyk, Beaty Wysopal, Katarzyny Mrożek, Julii Szopińskiej, Alicji Barnaś, Rozalii Kuziel, Agaty Kuziel, Agnieszki Więcławek, Emilii Chlipała, Joanny Zasadniej, Agaty Michalskiej, Teresy Radziszewskiej, Krystyny Sopata, Lidii Faltyn i Andrzej Kruczek 👏