Znamy już laureatów konkursu „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ” IV EDYCJA

Kapituła po burzliwych obradach z 317 zgłoszeń wyłoniła 15 laureatów oraz 6 wyróżnień.

Organizator konkursu:
Małopolski Urząd Wojewódzki
Partnerzy konkursu:
Akademia Muzyczna im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka

I kategoria wiekowa – klasy I-IV – zespoły: I miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Szczawie, HANNA I FILIP MIKOŁAJCZYK w utworze pt. „Pałacyk Michla”, pomysł na teledysk i realizacja Paweł Wysowski.

II kategoria wiekowa – klasy V-VIII – soliści: I miejsce i Nagroda Specjalna Małopolskiego Kuratora Oświaty Szkoła Podstawowa nr 1 im. I Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Szczawie, JAKUB HYRC w utworze pt.: „Miejcie nadzieję”, pomysł na teledysk, aranżacja i realizacja Paweł Wysowski.

Gratulacje i podziękowania za zaangażowanie dla występujących, ich rodziców, pani Renaty Rusnak Wysowskiej i Pawła Wysowskiego.

GŁOSUJEMY NA NASZYCH UCZNIÓW!!!
Zapraszamy do głosowania na nagrodę publiczności w IV edycji konkursu piosenki dziecięcej „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!”
Zagłosuj w plebiscycie przez dedykowany formularz: bit.ly/ZaSpiewaj-i-Ty-Niepodleglej
Pełna listów kandydatów: bit.ly/KonkursKandydaci
Głosowanie trwa do 25 października 2021 (godz. 23.59). Głosowanie poprzez ankietę jest możliwe jedynie dla osób zalogowanych na koncie Google.
Każdy głos się liczy!
Laureaci konkursu wezmą udział w galowym Koncercie Finałowym, który odbędzie się 28 października o godz. 13.00 w Kopalni Soli w Wieliczce w komorze Warszawa, położonej 125 m pod ziemią.
Wydarzenie będzie dostępne LIVE na kopalnianym Facebooku oraz kanale YouTube.