26 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Języków Obcych.

W naszej szkole przygotowania do tego dnia trwały już znacznie wcześniej. Chętne uczennice klas VI-VIII przygotowały plakaty z informacjami na temat różnych krajów, które ozdobiły ściany naszej szkoły. Uczniowie klasy IV i V przygotowali materiały, które ozdobiły gazetkę szkolną na głównym holu. Od 27 do 30 września dla klas I-VIII trwał również CHALLENGE do wykonania. Zadaniem klas I-III było staranne pokolorowanie flag różnych państw, a wyzwaniem klas IV-VIII było zbieranie idiomów angielskich, które pojawiały się na gazetce językowej ‘English Corner’. Wykonany CHALLENGE należało dostarczyć do nauczycieli uczących języków. 1 października zostały rozlosowane nagrody za wykonane WYZWANIA. Gratulujemy wszystkim wykonanego CHALLENGU!