Dnia 17.12.2021r. odbyła się akademii z okazji Świąt Bożego Narodzenia, przy pięknej dekoracji i oprawie muzycznej.

Najpierw piękne układy taneczne zaprezentowali uczniowie klasy 0, a następnie klasy III.

Po nich tradycyjne kolędy, grali i śpiewali kolędnicy z klas starszych, którzy po uroczystości szkolnej udali się z kolędą do DOMU SENIORA „POD JAWORZYNKĄ” w Lubomierzu.

Po części artystycznej złożono życzenia świąteczno-noworoczne i wręczono nauczycielom drobne tradycyjne upominki świąteczne wykonane przez uczniów.

Podsumowując wyniki konkursów świątecznych dyrektor szkoły p. Paweł Talar, przewodnicząca Rady Rodziców p. Natalia Mikołajczyk oraz p. Izabela Krajewska, p. Bożena Talar i p. Dominika Golińska wręczyli uczniom nagrody w konkursie „Bombka choinkowa” i „Kartki świąteczna w języku angielskim z logo SKO”. Wyniki konkursów w zakładce INFORMACJE – KONKURSY – WYNIKI.

Na zakończenie dyrektor szkoły złożył wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne.